Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali (11-14 Mayıs)

 

Etkinlik Detayları

Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – , ’nin en geniş kapsamlı festivali olarak 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında baharın çoşkusuyla birlikte 25.000 üzerinde yeme&içme, keyif ve eğlence tutkunlarını Event Garden’ın bahçelerinde buluşturuyor.

Yeme&içme sektörü Dünya ile paralel olarak Türkiye’de de büyüme gösterirken Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin ve çeşitliliğin aynı zamanda mutfak kültürünün yaşatılmasını ve yaygınlaşmasını hedefleyerek Dünya lezzetleriyle birlikte tüm tatlara festivalde yer veriyoruz.

4 gün sürecek festival boyunca tadımlar, piknikler, davetler, sunumlar yapılacak, mutfak sırları paylaşılacak, klasik lezzetlerimiz hatırlanacak ve lezzetler tanıtılacak, ustalar eşliğinde yemekler yapılacak, özel içecekler hazırlanacak, uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde söyleyişi, panel ve demonstrasyonlar düzenlenecek ve tüm bunlar yapılırken dans, müzik, eğlence bizlere eşlik edecek.

Sadece bu kadar mı? Tabii ki değil…

Gurme lezzetlerin bu önemli buluşmasında markanızı tanıtmak, yeni iş fırsatları yakalamak ve tüm yeme&içme kültürüne ilgi duyanlarla buluşmak üzere.

Festival hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi edebilirsiniz. Ayrıca Sponsorluk detayları için aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
www.gurmefest.istanbul

Saygılarımla;

 

Demos Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş.

Canel HABERAL (Fuarlar Koordinatörü)
0 533 583 39 98
[email protected]
T: 0 212 288 02 06  / Dahili: 116