Fransa’nın numaralı Ayak Bakım Markası Akileine, Şimdi Türkiye’de

 1947 yılında ’da yer alan ASEPTA Laboratuvarları tarafından üretilmeye başlanan ve bugün 50’den fazla ülkeye ihraç edilen Fransa’nın 1 numaralı ayak bakım markası Akileine, farklı ayak problemlerine çözüm olacak uzman ürünleriyle Mart ayından itibaren eczanelerde yerini alıyor.

Farklı Ayak Problemlerine Özel Çözümler

 Güvenliği ve etkinliği dermatolojik olarak test edilen Akileine, farklı ayak problemlerine farklı serilerle çözüm sunuyor. ayakların kuruma ve çatlamayı önleme; Yeşil Seri terleme ve ayak kokusu; Kırmızı Seri yorgun ayak problemlerine özel çözümler sunuyor. Günlük spor yapanlar ve profesyonel sporcularla da spor serisiyle buluşmaya hazırlanan Akileine, spordan önce ısınmaya, spor esnasında sürtünmeleri önlemeye, spor esnasında yaşanan problemler için cildi anında soğutmaya ve spor sonrası rahatlamaya yardımcı farklı ürünleriyle spor öncesi, sırası ve sonrasında yaşanabilecek problemlere çözüm olacak.

Akileine Hakkında: Expanscience Laboratuvarları tarafından Türkiye pazarına sunulan Akileine markası, Monaco’da yer alan ASEPTA Laboratuvarları tarafından üretilmektedir. 70 yılı aşkın süredir uluslararası kozmetik standartlarına uygun dermo-kozmetik ürünler üreten ASEPTA Laboratuvarları 5 kıtada 50’den fazla ülkede bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.akileine.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.