, imzasını taşıyan kaliteli ve güvenilir konut projeleriyle yatırımcılarını sürprizlerle buluşturuyor. Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanyasıyla kadınları ev sahibi yapmayı amaçlayan holding, projelerindeki tüm tiplerinden konut alan 8 kadına çift kişilik Maldivler tatili hediye ediyor.

Babacan Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel 8 kadına Maldivler’de çift kişilik tatil hediye ediyor. Babacan Holding’in satışta olan tüm projelerinde başlattığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası’yla, 8- 1 Mart tarihleri arasında; Babacan Port Royal, Babacan Premium, Babacan Palace ve ’ten konut alan 8 kadın Maldivler’de 5 gece muhteşem bir tatil geçirecek.

Konut satın alımında genelde son kararı kadınların verdiğini ve 8 Mart’ta Kadınlar Günü’ne özel olarak kadınlara bir ayrıcalıklı bir hediye vermek istediklerini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Babacan, hakkında şu bilgileri paylaştı:

“Sadece bugünlerimizin değil geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı holding olarak en kıymetli varlıklarımız olarak görüyoruz. Onları, gerek iş hayatındaki gerek evimizdeki rolleriyle her zaman hayatımızın merkezinde konumlandırıyoruz. Satış ofislerimizden edindiğimiz izlenim, bize konut alımında da kadınların tercihlerinin başrol oynadığını gösteriyor. Biz de bu tablodan yola çıkarak geleceğimizin mimarı olan kadınlarımızı hayalini kurdukları evle buluştururken, yine hayallerini süsleyen bir tatile kavuşturmak istedik. Kampanyamız kapsamında 8-11 Mart tarihleri arasında tüm projelerimizden konut satın alan ilk 8 kadın, Maldivler’de 5 gece 6 gün tatil kazanacak.”