Bikoshu’den Alman Usulü Ödeme

0
97

Bikoshu siparişlerde yaşanan ödeme sorununu hızlandırmak için Alman Usulü Ödeme’yi devreye aldı. Bunun sonucunda ödemeler hızlanıyor ve zaman kayıpları azalıyor.

Hiper-lokal pazaryeri Bikoshu, ödeme esnasında yaşanan karmaşaya ve zaman kayıplarına Alman usulü ödemeyle son veriyor. Bikoshu’nun Alman Usulü Ödeme seçeneği özellikle ofislerden verilen toplu siparişlerde kuryelerin ödeme sırasında yaşadığı zaman kayıplarını en aza indiriyor. Bunun sonucunda müşteri memnuniyeti artıyor ve ödeme süreci de hızlanıyor. Peki, Alman Usulü Ödeme nasıl çalışıyor? Alman Usulü Ödeme’de müşteriler hangi siparişlerinin, kim tarafından, hangi ödeme türü ödeyeceklerini hızlı ve kolayca belirtiyor. Sipariş fişi üzerinde işletmeyle paylaşılan bu bilgi kurye, ödeme tipi ve miktarını önceden biliyor. Bunun sonucunda da, kuryeler karışıklık yaşanmadan ödemeyi alıyor ve teslimat zaman kaybı yaşanmadan tamamlanıyor.

Alman Usulü Ödeme ile zaman kaybı azalıyor, ödemeler hızlanıyor

Alman Usulü Ödeme hakkında bir değerlendirme yapan Bikoshu Kurucu Ortağı Ceylan Ece Keremoğlu, “Alman Usulü Ödeme ile ağırlıklı olarak ofis ve benzeri yerlerdeki siparişlerde ödeme sırasındaki yaşanan zaman kayıplarının önüne geçiyoruz. Bunun sonucunda ödemeler hızlanıyor” bilgisini verdi.

Bikoshu Hakkında:

Bikoshu, kullanıcılarının mahallelerinde bulunan dükkan, ve restaurantlardan online alışveriş yapabilmelerini sağlayan lokal bir sanal pazaryeridir.

Bakkal’dan Fırına, Petshop’tan ’ye tüm esnafın sanal ortamda yer aldığı bir platform olan Bikoshu, kısıtlı zamanı olan günümüz tüketicisine hız kazandırmanın yanı sıra mahalle esnafını teknolojinin getirdiği imkânlarla buluşturarak desteklemektir.

Bikoshu kullanıcılarının lokal alışveriş fırsatlarına hızlı ve eğlenceli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir sosyal mecra olmayı da amaçlamaktadır.

Bikoshu platformu içerisinde, Bakkal, , Fırın, , Kahve Dükkanı, , Kırtasiye, Restaurant, Çiçekçi gibi üye iş yerleri bulunur. Her büyüklükte ve her sektördeki işyerleri Bikoshu dünyasının parçası olabilirler.