Çocuk Yaşta Spikerliğe Hazırlanıyorlar

0
46

AVM, ’nda miniklerin vazgeçilmez eğlence durağı haline geliyor.

21-23 Nisan tarihlerinde , Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında minik ziyaretçilerine profesyonel haber spikerliği deneyimi yaşatacak.

Marmara Park AVM alanında ses, ışık, makyaj, monitörler, yönetmen gibi tüm unsurların bulunduğu tam donanımlı haber stüdyosunda 14.00-22.00, hafta sonu 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar, hava durumundan ekonomi ve astrolojiye kadar birçok konuda hazırlanmış metinler içerisinden dilediklerini seslendirebilecekler.

Videoya kaydedilecek sunumlar istenirse sosyal medya hesaplarında da paylaşılabilecek. Çocuklar sahne ışıklarının altında büyük bir kitleye nasıl hitap edildiğini deneyimleyerek haberleri sunmanın zor ya da eğlenceli olduğunu anlayacaklar.

Editöre Not:

Alman ECE Group bünyesinde bulunan ve ayda 1,5 milyon kişinin giriş yaptığı Marmara Park AVM, 3 katta bulunan 100 bin metrekarelik bir alanda 250 ile hizmet veriyor. 4 bin araçlık otoparka sahip olan Marmara Park’ın, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülü de bulunuyor.