DOĞA RUTKAY’LA HER ŞEY BU MASADA

Kahkaha ve sürprizlere doyacağınız “ HT’de!

Renkli konukları, ilgi çekici konuları ve samimi sohbetleriyle gündeme nefes aldıran hafta içi her akşam Bloomberg HT izleyicisiyle buluşuyor!

’la Her Şey Bu Masada’nın bu akşamki konukları sinemaseverlerle buluşan “Mahalle” filminin senaristi, yönetmeni ve başrol oyuncusu ve yapımcısı . İki başarılı oyuncu Teoman ve Öner, “Mahalle” filmini, hayatlarına dair bilinmeyenleri, konservatuvar yıllarından bugünlere gelen dostluklarını ve maceralarını anlatıyor.  Sinemanın yanı sıra tiyatro sahnesinde de izleyiciyle buluşan Serhat Teoman, birden farklı karaktere hayat verdiği “İnsan Kulağı” oyununa dair bilgileri de Her Şey Bu Masada izleyenleriyle paylaşıyor.

Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada  (2 MART PAZARTESİ) saat 20.00’de kazananların kanalı Bloomberg HT’de.

İki başarılı oyuncu Serhat Teoman ve Mert Öner masanın konuğu oldu. Hem “Mahalle” filmine, hem uzun yıllar süren dostluklarına hem de hayatlarına dair bilinmeyenleri masaya yatırdılar. Konservatuvar yıllarından sınıf arkadaşı olan ikili o günlerden bugünlere gelen dostluklarını ve kariyer maceralarını anlattılar. Sinemanın yanı sıra tiyatro sahnesinde de izleyiciyle buluşan Serhat Teoman, birden farklı karaktere hayat verdiği “İnsan Kulağı” oyununa dair bilgiler paylaştı.