DOĞA RUTKAY’LA HER ŞEY BU MASADA

Kahkaha ve sürprizlere doyacağınız “ ” Bloomberg HT’de!

Renkli konukları, ilgi çekici konuları ve samimi sohbetleriyle gündeme nefes aldıran ’la Her Şey Bu Masada her akşam Bloomberg HT izleyicisiyle buluşuyor!

Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada’nın bu akşamki konukları başarılı oyuncu çift ve Anıl Altean. Kısa sürede herkesin sevgisini kazanan Pelin Akil ve Anıl Altan, aşklarının serüvenini, birbirlerinden bağımsız çektikleri komik videolarla ilişkilerinin nasıl başladığını, tanıştıkları günden bugüne yaşadıklarını, çektikleri videoları sosyal medyadan sevenleriyle paylaşmaya nasıl karar verdiklerini, hayallerini ve gelecek planlarını Her Şey Bu Masada izleyenleriyle paylaşıyor.

Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada (14 ŞUBAT ÇARŞAMBA) saat 20.00’de Bloomberg HT’de.

19 Şub tarihinde yayınlandı

Oyunculuktaki başarılarıyla izleyici tarafından sevilen Pelin Akil ve Anıl Altan, aşklarının serüvenini masada anlattılar. Birbirlerinden bağımsız çektikleri komik videolarla ilişkilerinin nasıl başladığını izleyenlerle paylaşan çift, tanıştıkları günden bugüne yaşadıklarını tüm samimiyetleri anlattılar.

Doğa Rutkay’la Her Şey Bu Masada eğlenirken eğlendiren ve kendi gündemini yaratan sohbetleriyle hafta içi 20.00 ‘de Bloomberg HT’de…