HAYKO CEPKİN VE ŞAHİN IRMAK GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’DA!

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Show, birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleriyle yine herkesi kahkahaya boğacak… 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların klasiğinde sahneye bu hafta Hayko Cepkin ve Şahin Irmak konuk oluyor.  Kahkahaların hiç durmadığı Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de…

İlişki konusunda şansız olan aradığı aşkı bir türlü bulamayanlarına çaresi tabi ki aşk doktoru Karatüy! Stüdyo konukları Samet, Hayati, İbrahim’in aşk hayatları nasıl?

Bilal, Mehtap ve İbrahim komşuları İsmail’e sürpriz doğum yapmaya kalkışınca nasıl bir durumla karşılaşacaklar? Yıllardır bildikleri temiz efendi biri olan İsmail’in aslında bir Rus ajanı olduğunu öğrendiklerinde ne tepki verecekler? Komşuların İsmail’e sürpriz doğum planı nasıl sonuçlanacak?

Yıllardır yaptığı ve başardığı hiçbir şeyden annesini memnun edemeyen Sinem, bugün annesinin takdirini alabilecek mi? Annesi Naime nasıl biri? Sinem’in bir günde elde ettiği üst üste başarılar annesi Naime’yi etkileyebilecek mi?

Mesut ve ’dan kaçıp gizlice dağ evine tatile gelen Sametler, nasıl bir hata yaptı? Mesutların gelmesi Sametlerin keyfini neden kaçırıyor? Mesut ve ’nun yüzünden bütün planları iptal olan Samet, Mehtap, Mustafa ve Gülşen ne yapacaklar?

İki grafiticinin duvara yazdığı Japonca bir söz insanların dikkatini neden bu kadar çekiyor olabilir? Sinem’i etkilemek için tüm saçmalıklara göz yuman Bilal sakinliğini ne kadar koruyabilecek? Selfie çektirmek için yapılan düelloya Hayko Cepkin de katılırsa ne olur?

Hepsi bu hafta Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 13 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!