O ilçede tek aday var

0
121

İzmir il başkanlığına, önceki dönem , geçmiş dönem, il başkanı Aydın Şengül’ün Cumhurbaşkanı ve Ak Parti genel başkanı Erdoğan tarafından atanmasıyla birlikte, alanında parti mensupları tarafından hasret giderircesine karşılanıp, omuzlara alınmasıyla başlayan süreçte, teşkilat içersinde revizyon çalışmalarına başladı.

O İLÇEDE TEK ADAY VAR

   Hızla yapılan çalışmalarla parti teşkilatını 2019 genel seçimlerine hazırlayacak olan çekirdek kadronun belirlenmesi için, tabana yönelik Temayül yoklamaları hızla sürüyor. Birçok ilçede aday bolluğu yaşanırken, Ak Parti Narlıdere ilçe başkanlığında, mevcut ilçe başkanı Aslan Bilgi’ye karşı, başka aday çıkmaması dikkatleri ilçe teşkilatına çekti.

 

  Yapılan Temayül (aday belirleme) çalışmalarında mahalle başkanları, meclis üyeleri, Ana Kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kollarından asil üyelerin oy kullanması ile teşkilatın birlikte çalışmak istediği ilçe başkanlarının belirlenmesi hedefleniyor.

 Narlıdere ilçe teşkilatı yoğun bir üye akımına uğradı, oy kullanamayacak olmalarına rağmen ilçeye akın eden partililer, mevcut ilçe başkanı Keskin’e destek olmak amacıyla geldiklerini belirterek “Bu ilçeyi sıfırdan alarak, bu günlere taşıyan, adeta belediye başkanı gibi çalışıp, projeler üreten ve bunların hayata geçirilmesini sağlayan başkanımız Bilgi ile yola devam etmek istiyoruz, o teşkilatımızın kalbi gibi çalışan, yerine göre abi, baba her zaman da bizlerle kardeş, yoldaş olan bir değerdir, biz yolumuza Aslan başkanımızla devam etmek istiyoruz” şeklinde görüşlerini belirttiler.