Kullanım Şartları

vakitistanbul.com sitesinde yayınlanan metin ve görseller orjinaline sadık kalmak ve referans vermek suretiyle alıntı yapılabilir.

vakitistanbul.com sitesinde bulunan içerikten (yada bağlantı sağladığı başka bir içerikten) dolayı kullanım sorumluluğu kullanıcıya aittir.

vakitistanbul.com bu sayfada belirtilen koşulları dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir.

vakitistanbul.com sitesinde yer alan bağlantı ve site adresleri, sorumluluğumuzda olmayıp, bağlantısı verilen sitenin mesuliyetindedir.

vakitistanbul.com sitesinde yer alan makale, yayın, haber, video vs. içerik tamamen tanıtım amaçlıdır. Sitede yayınlanan alıntı metinler ilgili kaynakların RSS verileri aracılığıyla yada Google ve Bing arama motorları vasıtasıyla erişilebilen verilerden oluşmaktadır.

vakitistanbul.com sitesinde yayınlanmasını istediğiniz bültenlerini haber@vakitistanbul.com gönderebilirsiniz.

Ekibimizle e-posta ile irtibata geçebilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya özen gösteriyoruz.

vakitistanbul.com sitesi ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşın…

Vakit ve kişisel verileriniz 

vakitistanbul.com‘nun herkese web sayfalarına, herhangi bir kişisel bilginizi girmeden erişebilirsiniz.

vakitistanbul.com, web sitemizi eden ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini, mümkün olduğunca etkin bir şekilde korumaya söz verir. “Kişisel Bilgi” terimi, bir şahsın kimliğinin tespitine izin veren ve kolaylaştıran tüm bilgileri kapsar. vakitistanbul.com, herhangi bir veri koruma kanununa ve başka uygulanabilecek herhangi bir kanuna harfi harfine uymaya söz vermekte ve garanti etmektedir.