ÖTEKİ GÜNDEM

ile Öteki Gündem 250. programını çok özel bir yayınla kutluyor… Programın ilgiyle takip edilen birbirinden değerli konukları 250. bölüm için bir araya geliyor.  

Dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, , komplo teorileri, mistisizm, ve kadim uygarlıkların konuşulduğu ’nin çok sevilen programı Öteki Gündem’in 250. bölüm özel yayınında Cansu Canan; Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. , Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Prof. Dr. , Dr. Lütfü Özşahin, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ufuk Tarhan, Prof. Dr. Batı, Sefer Darıcı, Prof. Dr. Ahmet Taşağıl, Yalçın Koçak ve Abdullah Çiftçi‘yi ağırlıyor.

Öteki Gündem(13 ŞUBAT SALI) saat 23.00’te Habertürk TV’de.

Dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizm, semboller ve kadim uygarlıkların konuşulduğu Habertürk TV’nin çok sevilen programı Öteki Gündem’in 250. bölüm özel yayınında Cansu Canan; Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. Mehmet Okuyan, Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Prof. Dr. Caner Taslaman, Dr. Lütfü Özşahin, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ufuk Tarhan, Prof. Dr. Uğur Batı, Sefer Darıcı, Prof. Dr. Ahmet Taşağıl, Yalçın Koçak ve Abdullah Çiftçi’yi ağırlıyor.

Ali Rıza DEMİRCAN hocamız 15 Eylül 2015 tarihinde saat 00.00’da Haber Türk’te Cansu CANAN ÖZGEN’in sunduğu “Öteki Gündem” adlı programa konuk oldu. Programda “Hac İbadeti ve Vazifelerimiz” konusuna değindi.