Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, kampanya dâhilindeki hediyeli ürünleriyle tüketicilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, indirim kapsamındaki ürünlerini satın alan müşterilerine veriyor. Uygun fiyatları ve yüzlerce ürün seçeneği ile memnuniyetini ön planda tutan Tekzen, 28 Şubat 20 tarihine kadar geçerli olan yeni kampanyasında da yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Tekzen’in yeni kampanyası kapsamında; Zen Home yağlı radyatör alanlara kişilik polar battaniye, ’lü sarkıt alanlara Zenlite tasarruflu ampül, gardırop alanlara Roehler Zen Home quartz ısıtıcı, standart mutfak laminant tezgah üstü alana Optimus tezgah üstü evye bataryası hediye ediliyor. Kampanya Tekzen’in online alışveriş sitesi ’de de geçerlidir.

Yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 1995 yılında Merter’de açtığı ilk mağazasının ardından, bugün 55 ilde 130 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam +239 bin m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, ’da açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’den tek üyesidir. www.tekzen.com.tr