’le dopdolu içeriği, , yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide YetişR7;le̶; bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel zeytinli örgü çörek ve irmikli bülbül tatlısı tarifleri verirken, Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Bülent Tıraş anne baba olma hasreti çeken, çocuk sahibi olamayan çiftlere önerilerde bulunuyor, tedavisine dair merak edilenleri yanıtlıyor. Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. ’in mide ve bağırsak sağlığı ile ilgili tüm soruları yanıtlayacağı programda, Araştırmacı-Yazar İpek Kuşçu mevsimine göre hem sağlıklı hem de lezzetli sindirim dostu tarifler veriyor.

“Zahide Yetiş’le”, 14 Mart Çarşamba saat 09.00’da Show TV’de!

Zahide Yetiş’le 437. Bölüm | 14 Mart

Zahide Yetiş’le’nin 437. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel zeytinli örgü çörek ve irmikli bülbül tatlısı tarifleri verirken, Dr. Mustafa Eraslan, kalp damar tıkanıklığına ve birçok hastalığa doğal önerileriyle, Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir’in mide ve bağırsak sağlığı ile ilgili tüm soruları yanıtladığı programda, Araştırmacı-Yazar İpek Kuşçu mevsimine göre hem sağlıklı hem de lezzetli sindirim dostu tarifler verdi.

Zeytinli Örgü Çörek Tarifi

Zahide Yetiş’le’nin 437. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel, Zahide Yetiş ile birlikte zeytinli örgü çörek tarifini verdi. Malzemeler; İçi için; 5-6 çorba kaşığı zeytin ezmesi Yarım demet maydanoz 100 gram kaşar Üzeri için; 1 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı pekmez

Çikolata Baskılı Kurabiye Tarifi

Sağlımız için hangi suları tercih etmeliyiz?

Onkoloji Uzmanı Dr. , “içtiğimiz sularda plastik maddeler bulundu” haberini yorumladı ve sağlımız için hangi suları tercih etmeliyiz sorunu cevapladı.