?

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile ’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Laparaskopik ve Bariyatrik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Emin Ersoy, obezite neden tehlikelidir, hangi hastalıklara yol açıyor, obeziteden kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtlarken, Elif Korkmazel peynirli çiçek poğaça ve iki renkli kurabiye tariflerini veriyor. Ayrıca Zafer Aksungur bel ve boyun ağrılarına dair merak edilenleri anlatıyor.

“Zahide Yetiş’le”, saat 09.00’da Show TV’de!

Zahide Yetiş’le 419. Bölümünde; “Aslında dikkat eksikliği yoktur motivasyon eksikliği vardır” diyen Eğitimci, Yazar Mustafa Yurttaş, öğrenmeyi kolaylaştırmanın yolları nelerdir, sağ beyni kullanmanın önemi nedir sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel farklı sunumları ve farklı lezzetlerini paylaştı. Aile Hekimi Uzmanı Dr. Aydın Duygu’nun stresten obeziteye birçok hastalıkla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunduğu programda, Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Mehtap Kayaoğlu uzun ve mutlu evliliğin sırları nelerdir, çocuklar evlilikleri nasıl etkiliyor sorularını yanıtladı.

Prof. Dr. Emin ERSOY – Zahide Yetiş’le Programında

Medistate Kavacık Hastanesi Genel Direktörü ve Obezite Merkezi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emin ERSOY, Obezite ameliyatı yaptığı hastasıyla birlikte Zahide Yetiş’le programına konuk oldu. 7 ayda 60 kilo veren Mehmet Bey mutluluğunu paylaştı.

Peynirli Çiçek Poğaça Tarifi

İki Renkli Kalp Kurabiye Tarifi

Ispanaklı Pasta Tarifi

 

Zahide Yetiş’le 421. Bölümünde; Laparaskopik ve Bariyatrik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Emin Ersoy, obezite neden tehlikelidir, hangi hastalıklara yol açıyor, obeziteden kurtulmak mümkün mü sorularını yanıtlarken, Elif Korkmazel peynirli çiçek poğaça ve iki renkli kurabiye tariflerini verdi. Ayrıca Fizyoterapist Zafer Aksungur bel ve boyun ağrılarına dair merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le 420. Bölümünde; Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu 40 yaş ve üstü hanımlarda gebelik mümkün mü, bulunmayan erkeklerde uygulanan tedavi yöntemleri neler sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kabaklı kuskus salatası ve susam helvası tarifi verdi. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’nın yeni yılda formda kalmak isteyenlere sağlıklı ve lezzetli tarifler vereceği programda, diyetisyenlik bölümü öğrencisi Onur Habat kendi çabalarıyla nasıl 60 kilo verdiğini anlattı.

Tarifi

Kabaklı Kuskus Salatası Tarifi

 

 

İki Renkli Kurabiye Tarifi

Çiçek Poğaça Tarifi

Zahide Yetiş’le 420. Bölümünde; Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu 40 yaş ve üstü hanımlarda gebelik mümkün mü, sperm bulunmayan erkeklerde uygulanan tedavi yöntemleri neler sorularını yanıtlarken, Yemek Yazarı Elif Korkmazel kabaklı kuskus salatası ve susam helvası tarifi verdi. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’nın yeni yılda formda kalmak isteyenlere sağlıklı ve lezzetli tarifler vereceği programda, diyetisyenlik bölümü öğrencisi Onur Habat kendi çabalarıyla nasıl 60 kilo verdiğini anlattı.