PROF. DR. CANAN KARATAY “ZAHİDE YETİŞ’LE”DE!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, , yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Yemek Yazarı , Canan Karatay’ın mutfağından tarifler veriyor. ona çok güveniyor, onu çok seviyor, ezber bozan bilgileri, çok önemli açıklamalarıyla Prof. Dr. Canan Karatay, Zahide Yetiş’in konuğu oluyor. Ayrıca KBB Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç kulak, burun, hastalıkları ve burun estetiğine dair merak edilenleri yanıtlıyor.

“Zahide Yetiş’le”, 22 Mart Perşembe saat 09.00’da Show TV’de!

Zahide Yetiş’le 442. Bölüm | 22 Mart 2018

Zahide Yetiş’le 442. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel, Canan Karatay’ın mutfağından tarifler verdi. Türkiye ona çok güveniyor, onu çok seviyor, ezber bozan bilgileri, çok önemli açıklamalarıyla Prof. Dr. Canan Karatay, Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Ayrıca KBB Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç kulak, burun, boğaz hastalıkları ve burun estetiğine dair merak edilenleri yanıtladı.

TRAFİK KAZALARINDA TAZMİNAT HAKLARI

ve Asude VELİOĞLU’nun konuk olduğu 19.03.2018 tarihli “Zahide Yetiş’le” programında verilen Trafik kazalarında tazminat hakları ve arabuluculuk hakkında genel bilgiler

BEL FITIĞI: Yüzyılın Yalanı Fıtık