KADIN HASTALIKLARINA DAİR MERAK EDİLENLER “ZAHİDE YETİŞ’LE”DE!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le”; Yemek Yazarı Elif Korkmazel milföy çanağında süslü pilav ve sultan sarması tatlısı tarifi verirken, ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert tüp bebek, normal doğum, sezaryen doğum ve kadın hastalıklarına dair merak edilen soruları yanıtlıyor. Uzman Estetisyen Yasemin Miras’ın ev yapımı doğal, pratik ve ekonomik güzellik tarifleri vereceği programda, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz her bel ağrısı, bel fıtığı mıdır, evde bel fıtığını anlamak mümkün mü, belimiz neden ağrır, bel ağrıları ne zaman ciddiye alınmalı sorularını yanıtlıyor.

“Zahide Yetiş’le”, 26 Şubat Pazartesi saat 09.00’da Show TV’de!

Süslü Pilav Tarifi

Sultan Sarması Tarifi

Bisküvili Kış Keki Tarifi

 

Göz altı morluklarına karşı soğuk karışım tarifi!

Op.Dr. Esra Çabuk Cömert / Zahide Yetiş Show TV 26.02.